Vrasja e kushërinjve në Laç/ Gazetarja: Njëri nga autorët rrinte në shtëpi

Gazetares, Dorjana Bezat i ka ardhur një mesazh ndërsa ishte e ftuar në “Dritare me Rudinën”, nga një qytetar laçian, i cili ka treguar një detaj të ri, nga vrasja e dy kushërinjve në Laç.
“Më shkruan dikush që do të mbetet anonim. Markel Bushi qëndronte në lagjen e tij, në shtëpinë e tij. Policia e dinte këtë dhe nuk vepronte. Ky personi dhe gjithë lagjja e dinin, tani si mund të kesh besim tek policia.”,- tha gazetarja./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Foto/Edhe Durrësi pjesë e transformimit rrënjësor, Rama: Shëtitore e oaze për të gjitha moshat

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.