Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Djali mbush sot 8-vjeç, Jonida Maliqi: Jeta ime ka ndryshuar falë teje

Djali mbush sot 8-vjeç, Jonida Maliqi: Jeta ime ka ndryshuar falë

Sot është një ditë e veçantë për këngëtaren Jonida Maliqi. Dali i saj, Dani, mbush sot 8-vjeç. Ajo e ka uruar në rrjetet socaile, përmes një foto, kur ishte shtatëzënë.

“Para 8 vitesh, jeta ime ndryshoi rrenjesisht sepse u bekova me ty dashuria ime. Fjalet nuk e pershkruajne dot ndjesine kur te kisha pjese te trupit tim e aq me shume momentin kur te pash e te preka per te paren here.

Ti je ekzistenca ime, dashuria, dhimbja, lumturia dhe frika me e madhe qe me kaplon ne cdo moment te dites❤️?Zoti qofte perhere prane teje sic jemi ne familja jote engjelli im Dan”, shkruan Maliqi./L.f-dritare.net