Detajet e reja/ Ja si u plagosën çifti i bashkëshortëve

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me ngjarjen e rëndë të shënuar mbrëmjen e some në  orës 21:40 në rrugën “Njazi Meka” në Tiranë.

Policia njofton se  2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë në banesën e çiftit të bashkëshortëve P.L dhe A.L.

Në momentin që janë konstatuar nga çifti i bashkëshortëve njëri prej personave ka  qëlluar me armë zjarri në drejtim të çiftit.

LEXO DHE :  15 milionë euro për Shqipërinë, Rama firmos marrëveshjen me kryetaren e KE

Si pasojë janë plagosur çifti i bashkëshortëve P. L   dhe     A. L, të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjeksore.

Policia ka shkuar në vendngjarje  dhe ka ngritur pika kontrolli.

Vijon krehja e zonës me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.