Dalin fotot e para nga martesa e Jonida Vokshit me Besnik Krapin!

Moderatorja Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi, mbrëmjen e sotme i kanë dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Në rrjete sociale janë publikuar fotot e para nga dasma vip. Jonida, e veshur me fustan të bardhë, shkëlqente pranë Besnikut, i cili dukej po aq i lumtur në këtë ditë të shënuar.

LEXO DHE :  Basha: Koha që një qeveri e re të ndjekë procesin e integrimit europian

Ka qenë Elvana Gjata, mikesha e ngushtë e Jonidës, ajo që ka kurorëzuar çiftin. /E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.