Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çmimi pak i kripur, por  ky fustani i Kate Middelton është zgjedhja e duhur për vjeshtën!

Çmimi pak i kripur, por  ky fustani i Kate Middelton është

Kjo veshje e Dukeshës së Kembrixhit, është padyshim një ndër më të bukura për këtë sezon.

Me ngjyrat e vjeshtës, prej mëndafshi, me mëngë të gjata, ky është një ndër fustanet më in për këtë kohë. Dhe jo vetëm sepse e veshi Kate Middelton.

Në fakt çmimi i veshjes origjinale është paksa i kripur.  Ai kushton 395 dollarë dhe mban firmën e L.K.Bennett./L.F-dritare.net