Çmimi pak i kripur, por  ky fustani i Kate Middelton është zgjedhja e duhur për vjeshtën!

Kjo veshje e Dukeshës së Kembrixhit, është padyshim një ndër më të bukura për këtë sezon.

Me ngjyrat e vjeshtës, prej mëndafshi, me mëngë të gjata, ky është një ndër fustanet më in për këtë kohë. Dhe jo vetëm sepse e veshi Kate Middelton.

LEXO DHE :  Përfundon takimi vendimtar VV-LDK!

Në fakt çmimi i veshjes origjinale është paksa i kripur.  Ai kushton 395 dollarë dhe mban firmën e L.K.Bennett./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.