Cilat janë vajzat që presin Ramën, te dera e hotelit në New York!

Kryeministri i vendit Edi Rama, pas takimeve zyrtare në New York, ka shkuar të flejë në një hotel. Aty, të dera e hotelit, është përballur me tre menaxhere, nga Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, të cilat e kanë ndalur Ramën për të bërë një foto.

Kryeministri jo vetëm ka bërë foto, por edhe një video, të cilën e ka postuar në Facebook.

“Vjen robi nga Shqipëria në hotel në Nju Jork dhe mu tek dera, ça gjen? Tre menaxhere nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, që i thonë shqip: “A e bajm nji foto?”😁”-shkruan Rama.

Vjen robi nga Shqipëria në hotel në Nju Jork dhe mu tek dera, ça gjen? Tre menaxhere nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, që i thonë shqip: “A e bajm nji foto?”😁 #ILOVEALBANIA❤️👐🏿

Gepostet von Edi Rama am Montag, 23. September 2019

E bëri Shqipërinë e madhe, Rama në New York. Me vajza, siç do donte!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Marka më e famshme në botë në krizë/ Anulon shfaqjen e modës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.