Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Cilat janë vajzat që presin Ramën, te dera e hotelit në New York!

Cilat janë vajzat që presin Ramën, te dera e hotelit në New

Kryeministri i vendit Edi Rama, pas takimeve zyrtare në New York, ka shkuar të flejë në një hotel. Aty, të dera e hotelit, është përballur me tre menaxhere, nga Kosova, Maqedonia dhe Mali i Zi, të cilat e kanë ndalur Ramën për të bërë një foto.

Kryeministri jo vetëm ka bërë foto, por edhe një video, të cilën e ka postuar në Facebook.

"Vjen robi nga Shqipëria në hotel në Nju Jork dhe mu tek dera, ça gjen? Tre menaxhere nga Kosova, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi, që i thonë shqip: “A e bajm nji foto?”?"-shkruan Rama.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/917224188660845/

E bëri Shqipërinë e madhe, Rama në New York. Me vajza, siç do donte!/E.B-dritare.net