Champions/ Barça-Liverpool, Messi shënon golin e dytë

 

Barcelona dhe Liverpuli luajnë mbrëmjen e sotme gjysmëfinalen tjetër në Champions League, në një përballje të epike.

Kanë qenë katalanasit të cilët i kanë zhbllokuar shifrat në minutën e 26, me golin e Suarez.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti  në fundjavë!

Leo Messi ka shënuar golin e dytë për Barcelonën duke e bërë sfidën edhe më të vështirë për Anglezët./ I.M-Dritare.net

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.