Çfarë veshën vipat në premierën e Bes Kallakut?

Bes Kallaku mblodhi mbrëmë në premierën e filmit të tij më të ri, Falco, shumë prej njerëzve të njohur të ekranit shqiptar. Instagrami është mbushur plot me foto nga vipat, të cilën mbështetën aktorin e njohur, në këtë projekt të ri. Përpos suksesit që ishte i padiskutueshëm,  më poshtë ju sjellim galerinë me foto, se çfarë veshën disa nga vipat./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  5 gjëra të frikshme që sheqeri i bën shëndetit tuaj

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.