Na ndiqni edhe në

Bota

Beyonce dhe familja e saj infektohen me koronavirus

Beyonce dhe familja e saj infektohen me koronavirus

Beyonce dhe gjithë familja e saj janë testuar pozitivë ndaj koronavirusit. Nëna e superyllit, Tina Lawson e ka konfirmuar këtë lajm, ndërsa thotë se shpreson që ata mund ta kalojnë Ditën e Nënës të gjithë bashkë.

Beyonce dhe familja e saj infektohen me koronavirus

Duke folur në Tamron Hall Show, Tina tha: “Të gjithë u testuam. Ne i morëm përgjigjet e rezultateve dhe jemi mirë. Kështu që shpresoj se mund të jemi bashkë në Ditën e Nënës, të darkojmë së bashku. Më në fund mund t’i prek ata, me të vërtetë.”

Beyonce dhe familja e saj infektohen me koronavirus

Tina nuk i takoi nipërit e saj gjatë gjithë kësaj periudhe të pandemisë, ndërkohë që shpreson që 19 Majin ta kalojnë bashkë./K.C/dritare.net