Bes Kallaku zbulon personazhin e radhës që do të jetë në filmin e tij!

Aktori i njohur, Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij “Falco”. Në film do të marrin pjesë shumë personazhe të njohur. Së fundmi, aktori ka zbuluar personazhin e radhës që do të marrë pjesë në filmin e tij. Ai është Sokol Cikalleshi, futbollist i njohur i kombëtares sonë.

LEXO DHE :  Publikohen formacionet zyrtare të derbit Tirana-Partizani!

Ndërsa poston disa foto me Cikalleshin, teksa nënshkruan kontratën me aktorin, Besi shkruan:

“Presidenti i KF Laçi, Falco Lacjani sapo mbylli transfertën e radhës për ekipin e Laçit. 😂😂😂. #falco coming soon.”/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.