Bes Kallaku poston foton me Ajkën: Zot, a ke një minutë kohë?

Një vit më parë, aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë.

Edhe pse Besi dhe Xhensila ndajnë me publikun mjaft detaje të jetës së tyre të përditshme, nuk ndodh e njëjta gjë kur bëhet fjalë për vajzën, Ajkën. Ata na prezantuan me Ajkën për herë të parë në 1-vjetorin e saj.

LEXO DHE :  Ja produktet që duhet të konsumoni patjetër në mëngjes!

Tani që është sezoni veror, Besi, Xhensila dhe Ajka e vogël kanë shkuar me pushime. Së fundmi Besi ka postuar një foto në Instagram, teksa mban Ajkën në krahë dhe sheh nga deti.

Ndërsa poston foton, Besi ka falënderuar Zotin për gjithçka që i ka dhënë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.