Bëri bujë në media, reagon deputetja: Nëse je e bukur, bën shumë punë

Është një prej deputeteve më të komentuara në media për format e saj trupore, duke u cilësuar si deputetja që vishet seksi. Por kjo gjë nuk I pëlqen aspak deputetes së Partisë VAKAT në Kosovë, Dude Balje. E ftuar në Top Shoë, ajo tha se e paragjykojnë për veshjen.

“Unë vishem ndoshta pak me liberale se të tjerët brenda Parlamentit, por unë vishem si e ndiej. Varet si e definon provokuesen. Edhe në Kosovë kemi kod dhe e respektoj, por unë jam më simpatike për median dhe jam gjithmonë në media dhe ata bëjnë lajm. Unë bëj një punë shume serioze dhe jam shumë e suksesshme. Nëse je e bukur, mund të jesh edhe produktive edhe pozitive edhe mund të bësh më shumë punë gjatë ditës. Veshja është mënyra e jetës. Unë kam lindur me rrobaqepës dhe s’mund ta ndryshoj veten se jam deputete, thjesht bëj një balancë për çka kam nevojë në stilin tim të veshjes”, tha Balje./L.P./Dritare.net

LEXO DHE :  Këshilla si të keni një shtatzëni të mbarë, gjatë ditëve të nxehta të verës!


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.