Bella Hadid na tregon me dy foto se, jeta e një modeleje nuk është e thjeshtë!

Mbase jeta e modeleve duket si një ëndërr në Instagram, por në realitet nuk është ashtu. Këtë e ka treguar Bella Hadid, përmes disa postimeve në Instastory.

Modelet udhëtojnë shumë dhe koha për të fjetur, nuk ju mjafton. Bella, në foton e postuar në Instagram, shfaqet e ulur në një karrige, ndërsa flen mbi valixhe.

LEXO DHE :  Blendi Fevziu: Rama-Meta do t'i nxirrnin dhëmbët njëri-tjetrit, por edhe do të putheshin!

Në foton tjetër, ajo është shtrirë në tokë, duke fjetur, sëbashku me morën e saj Gigi Hadid.

“Një nga talentet e mia më të të mëdha është të marrë një sy gjumë kudo ndodhem”, ka shkruar Bella në mbishkrim./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.