Bebe Rexha kthen dhomën gjumit, në shfaqje të brendshmesh

Bebe Rexha, këngëtarja shqiptare me famë botërore, së fundmi i ka përshëndetur fansat e saj me projektin e fundit muzikor “I’m a mess”. Bebe i ka mahnitur të gjithë me të brendshmet e bukura që kishte veshur. Sigurisht, Bebe bëri atë që di të bëjë më mirë, të pozojë.

Ndërkohë, nëpërmjet një postimi në instagram, Bebe Rexha veshur me një bady ngjyrë rozë dhe një palë streçe të zeza, këngëtarja dukej e relaksuar mbi krevatin e saj.  Dhe sigurisht, Bebe ka marrë edhe shumë komente pozitive, për shfaqjen e saj.

LEXO DHE :  Shkon në 14 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali

 

I’m a mess for your love it ain’t new.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Megjithëse ne, e kemi parë edhe herë të tjera, Beben duke pozuar mbi krevatin e saj me të brendshme, të cilat e tregojnë super sexy dhe elegante.

Ajo që pëlqen më shumë bebe është të pozojë me të brendshme, edhe ne e kemi parë kudo të veshur. Në koncerte, shfaqje të ndryshme etj, etj./K.C/dritare.net

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.