Na ndiqni edhe në

Arredim

Foto/ Disa ide si të arredoni një shtëpi të vogël, me pak lekë! 

Foto/ Disa ide si të arredoni një shtëpi të vogël, me

Rregulli i artë për arredimin e ambienteve të brendshme, pa dyshim është që çdo gjë t’i pëlqejë syrit tuaj. Si thotë dhe Billy Baldwin: "Jini besnik ndaj shijes suaj, sepse asgjë nuk është jashtë mode nëse ju pëlqen vërtetë.” Por si t'i bëni të gjitha këto, por pa shpenzuar shumë?

Foto/ Disa ide si të arredoni një shtëpi të vogël, me
Me siguri duhet të keni dëgjuar për arredimin e thjeshtë të shtëpisë me buxhet të ulët. Pak kërkime, kreativitet dhe ndihma e ekspertëve mund ta kthejnë një shtëpi të thjeshtë në një banesë luksoze, edhe pse me buxhet e të ulët. Në galerinë më poshtë do të gjeni disa ide si të arredoni një shtëpi të vogël, por me buxhet të ulët për ta bërë procesin më të lehtë për ju./K.C/dritare.net