Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Armina publikon fotot provokuese, ja për ҫfarë ka nevojë blogerja në këto ditë të ftohta!

Armina publikon fotot provokuese, ja për ҫfarë ka nevojë

Blogerja Armina Mevlani duket është mërzitur me kohën me shi e vranësira, që po mbizotërojnë në vendin tonë.

Mevlani ka publikuar disa  foto, ku shfaqet mjaft provokuese me bikini në një plazh.

“Diell, plazh dhe det…(ajo për ҫka kam nevojë tani)”,-shkruan Armina Mevlani./ I.M-Dritare.net