Ambasadori i OSBE: Mbështes studentët, por edhe dialogun

Protestën e studentëve e ka mbështetur edhe ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt. Ai tha se, e mbështet këtë protestë, sa kohë që ajo është paqësore. Gjatë aktivitetit “Krimi mjedisor” në Shkodër, Borchardt tha se mbështet gjithashtu edhe dialogun me kryeministrin.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 30 janar 2020

“Unë e mbështes protestën për sa kohë është paqësore”,- tha ambasadori./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.