Almeda Abazi poston për herë të parë foto me djalin e saj

Në fillim të muajit maj, ish-missi shqiptar Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin sëbashku me bashkëshortin e saj Tolgahan Sayiçman, vendosën ta quanin Efehan.

Almeda deri tani nuk kishte postuar asnjë foto me djalin, por mbrëmjen e djeshme ajo vendosi ta prezantojë me të gjithë foshnjën. Fotoja, ku duket Almeda, Tolgahan dhe djali, ishte shkrepur disa momente pas lindjes. Krahas fotos së ëmbël, Almenda shkruan: “Momenti kur ne morëm në krahë engjëllin tonë, fotoja e parë pas lindje”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Ukraina në luftë, por presidenti i saj komedian jep shfaqje në mes të sheshit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.