Aktorja e ‘Fifty Shades of Grey’ i jep fund lidhjes dy vjeçare

Aktorja e famshme e filmit “50 hijet e Greit”, Dakota Johnson, i ka dhënë fund lidhjes me këngëtarin e grupit muzikor Coldplay, Chris Martin. Ky i fundit i ka thënë shokëve të tij se tashmë është beqar dhe se romanca dy-vjeçare me aktoren amerikane ka marrë fund. Dalja e fundit e tyre ne publik ka qenë në nëntor të vitit të kaluar. /L.F/ dritare.net

LEXO DHE :  Gjyqi në Janinë: Kryebashkiaku i Vorës shpallet i pafajshëmPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.