Na ndiqni edhe në

Arkiv

Aksident në Librazhd, plagosen 5 persona

Aksident në Librazhd, plagosen 5 persona
5 persona kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti te “Kthesa e Murrashit”, në Librazhd. Ndërkohë të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën. Janë plagosur 4 gra dhe një burrë. Dy prej tyre ishin nga Maqedonia e Veriut. Policia ka shkruar në vendngjarje dhe po heton për rrethanat e aksidentit./K.C/dritare.net