A do të ketë përplasje civile në 30 qershor? Ja si përgjigjet Lleshaj!

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj i ftuar në emisionin Opinion ka thënë se vendi nuk rrezikon përplasje civile në ditën e zgjedhjeve, pasi nuk ka konflikt civil.

“Atë ditë probleme mund të ketë, të rendit publik, të kriminalitetit por në aspektin civil jo”, tha ministri Lleshaj./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :  Kjo pemë artificiale, do të shpëtojë botën nga ndotja e mjedisit!

1 Koment

  1. Me ligjet kombetare dhe nderkombetare;48 ore para fillimit te zgjedhjeve ndalohet me ligj cdo propogande gojore ose fizike.Policia eshte e detyruar te mbroje ligjin deri ne masakrimin e dhunshem te propogandistave idivide ose groupe été organizuara.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.