5 pozicione seksi, për ata që janë përvëluar nga dielli!

Keni shkuar në plazh? Jeni përvëluar nga rrezet e forta të diellit? Doni të keni intimitet me partneren/partnerin, por ju djeg trupi dhe nuk dini si të bëni seks? Ky problem zgjidhet direkt sapo të lexoni artikullin që dritare.net ju sjell.

Ne kemi sjellë 5 pozicione seksi që do t’ju bëjnë të kaloni një natë magjike.

1- Provoni stilin e qenit

LEXO DHE :  25 mijë euro janë pak për partneren e Ronaldos që të prezantoje Sanremon. Ja sa kërkon ajo!

2- Pozicioni i misionarit është i përkryer!

3- Nëse ju përvëlojnë këmbët, ky do të ishte pozicioni ideal! Një orale vetëm për ty!

4- Provoni edhe superstilin “cowgril”, kur vajza ulet mbi ju, por në krah të kundërt me kolltukun.

5- Nëse trupi juaj nuk ndihet gati për fërkime, ju vjen në ndihmë ky pozicion!/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.