27 foto të rralla të vipave, që nuk i prisnit t’i shihnit!

Ku i shohim më shumë të famshmit tanë të preferuar? Zakonisht në ekranin e madh të televizorit, ose në evente të ndryshme, ose kur marrin çmime. Sidoqoftë, edhe nëse fotografohen nga paparacët dhe kapen në befasi, zakonisht arrijnë të duken vërtet të mirë.

 

Por ne  vendosëm ta çojmë këtë, një hap më tutje dhe të gjejmë fotografitë, ku të famshmit nuk duken ashtu si ne jemi mësuar t’i shohim. Kush nuk e ka parë Michael Jackson në skenë? Por fotografia kur takoi një balerinë të baletit sovjetik, është me të vërtetë e rrallë.

 

Dritare.net ka sjellë  për ju disa momente të rralla, se si duken të famshmit në situata të zakonshme.  Këta njerëz nuk kishin frikë të mashtronin dhe të shihnin budallallëqe.

 

 • Elizabeth Taylor duke larë qenin e sajë

 • Jared Leto dhe Cameron Diaz, 2000

 • Britney Spears, 1999

 • ‘Beatles’ duke u takuar me Maharishin, informon dritare.net

 • Jimi Hendrix, 1967
LEXO DHE :  Meta: Ushtarët e partisë po bëjnë lojëra me presidentin, imagjinoni çfarë bëjnë me hallexhinjtë

 • Shokë shtrati, Arnold Schwarzenegger dhe Sylvester Stallone

 • Anthony Kiedis dhe Flea, Red Hot Chili Peppers

 • Frontisti i Guns N ‘Roses Axl Rose u arrestua në aeroportin e JFK, 1992

 • Iggy Pop, 1977

 • Johnny Depp në grupin ‘The Brave’, 1997, informon dritare.net

 • Carrie Fisher, 1980

 • Sarah Jessica Parker, vitet ’80

 • Danny Trejo në grupin ‘From Dusk Till Daën’

 • Sylvester Stallone në grupin ‘First Blood’

 • Elon Musk me shokun e tij, 1990

 • Michael Jackson dhe Slash nga Guns N ‘Roses

 • David Bowie dhe Iggy Pop në Sheshin e Kuq, informon dritare.net

 • Gillian Anderson në grupin e X-Files

 • Michael Jackson dhe Rudolf Nureyev

 • John Lennon dhe Yoko Ono

 • Kurt Cobain dhe Krist Novoselic, 1991

 • David Bowie dhe Catherine Deneuve, 1982

 • 16-vjeçari, Sid Vicious duke vizituar koncertin e David Bowie

 • 26-vjeçarja, Marilyn Monroe, 1952

 • Clint Eastwood duke bërë ski

 • Amy Winehouse, 2003

 • Helena Bonham Carter dhe nëna e saj në ceremoninë e Oskarit në vitin 1998./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.