Na ndiqni edhe në

Arkiv

Plagoset 21-vjeçari në Elbasan

Plagoset 21-vjeçari në Elbasan
Një 21-vjeçar është plagosur me thikë në Elbasan pas sherrit me disa të rinj të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:20 në lagjen “Dyli Haxhire” në qytetin e Elbasanit. I plagosuri është dërguar në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë janë identifikuar edhe autorët e krimit./K.C/dritare.net