Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Taulant Balla: Këta do të mbahen mend si dhunues!

Video/ Taulant Balla: Këta do të mbahen mend si dhunues!

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, para pak orësh përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka publikuar videon e mëposhtme, e krahas saj shkruan:

“Shqiptarët dinë ta bëjnë qartë diferencën. Kush punon për ta bërë Shqipërinë pjesë të familjes europiane, dhe kush janë këta dhunues përsëritës të imazhit të Shqipërisë e që shquhen vetëm për të prishur gjithçka Shqipëria ndërton me mund. Gjithmonë këta do të mbahen mend si dhunues.

Shikojeni këtë video domethënëse se si shkaterrohet prona publike në hyrje të Kuvendit të shqiptarëve, në parkun që mban emrin e shqiptarit të madh “Fan Noli”, shkruan Balla./A.C/dritare.net

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/2033335956967915/