Video/ Marina Vjollca feston datëlindjen, Luana i bën dedikimin mahnitës

Luana ka një urim të ëmbël për gjysmën e saj, Marina Vjollcën. Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur, Luana Vjollca me fjalët më të mira i ka uruar ditëlindjen motrës së saj, Marinës e cila sot mbush 29 vjeç.

Ndërsa ka postuar një video duke u puthur dhe përqafuar me Marinën, Luana  i ka uruar datëlindjen gjysmës së saj. Luana shkruan se, pa Marinën s’do të ishte asgjë./K.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen gjysma ime.. Dashuria ime e perjetshme!!! @marina_vjollca 💜 Ti e di qe pa ty sdo isha asgje.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

LEXO DHE :  Adrola Dushi, ylli i dy netëve të Këngës Magjike

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.