Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Kjo javë ka qenë ndryshe për stilin e zonjave mbretërore, për shkak të Ditës së Shën Valentinit. Por, kjo nuk do të thotë se ato nuk u shfaqën në publik elegante, përkundrazi.

Zonjat mbretërore na lanë pa fjalë me veshjet që kishin zgjedhur, po ashtu me ngjyrat ku dominonte roza, e kuqja dhe bluja. Si dhe çfarë veshën zonjat mbretërore këtë javë, shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net