Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Critics’ Choice Awards 2020

Përveç çmimeve në  Critics’ Choice Awards,  vëmendje morën edhe veshjet e vajzave më të njohura në tapetin e kuq. Në shfaqjen e këtij viti, pati risi në fustanet e tyre. Ajo që u vu re, ishin ngjyrat e larmishme. Jennifer Lopez, ndryshe nga të tjerat, kishte përzgjedhur një fustan të ngushtë me shpinë të hapur,  që i nxirrte në pah format e trupit perfete. Ja 15 veshjet e mrekullueshme në tapetin e kuq./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Arrestimet për tërmetin/ Lirohen 12 persona, 7 mbeten në burg!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.