Vera Grabocka, Timo Flloko dhe një zemër e madhe e kuqe

Nuk ndodh shpesh që personazhet e njohura ta shprehin publikisht dashurinë që kanë njëri-tjetrin.

Por për regjisoren Vera Grabocka nuk është aspak problem ta shfaqë në publik dashurinë që ka për bashkëshortin e saj, aktorin Timo Flloko.

Sepse siç e tha edhe vetë regjisorja ditë më parë dashuria është përgjigjja për çdo gjë.

Së fundmi Vera Grabocka ka postuar në Instagram, një foto ku shfaqet dorë për dore me Timo Fllokon. Këtë foto regjisorja e shoqëron me një zemër të kuqe.

LEXO DHE :  Vdekja e dy binjakëve/ Ja çfarë thotë Drejtoresha e Spitalit të Beratit!

Për ne, Vera dhe Timo janë çifti që nuk do të plaket kurrë, çifti që ka shumë gjëra të bukura për t’i dhuruar kësaj botë, siç është dashuria e pashtershme që kanë për njëri-tjetrin./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.