Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Vera Grabocka e ka një përgjigje për të gjithë

Vera Grabocka e ka një përgjigje për të gjithë

Regjisorja më e dashur e shqiptarëve, Vera Grabocka, është duke organizuar bashkë me Alketa Vejsiun,  Festivalin e 57 të Kënges në Radio Televizionin Shqiptar, festival i cili do të bëjë diferencën nga gjithë festivalet e derimësotme. Sepse është emri i dyshes së famshme të televizionit që bën ndryshimin,  dhe kjo dihet.

Ndërsa Vejsiu- Grabocka, janë duke punuar për tre ditët e Festës së Kenges, në media eshtë shpallur emri i fituesit, sipas tyre, gjithmone dhe është lakuar emri i Vera Grabockës si zonja që po vendos gjithçka.

Grabocka nuk ka dhënë asnjë përgjigje , si ngaherë, kur preferon të flasë pak.

Por ama sot e ka bërë një deklaratë.

Në instagram, aty ku regjisorja shihet shpesh e me shpesh, këtë herë ka postuar një puthje me bashkëshortin,  Timo Flloko. Poshtë shkruan: Dashuria është përgjigja.

Çifti i filmit dhe spektaklit që zgjon  shume kuriozitet, si ngelën përherë të rinj, këtë përgjigje kanë: Dashurinë. Për publikun e tyre të të gjitha kohërave, që sot e gjithmonë i do, si dikur. / dritare.net

View this post on Instagram

Repost #getrepost @veragrabocka Love is the only answer ❤

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on