Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Tronditen nga fotografitë, çifti çon në gjykatë fotografin e dasmës!

Tronditen nga fotografitë, çifti çon në gjykatë

Një ҫifti në Britaninë e Madhe kanë paditur fotografin e dasmës së tyre.

Fotografi kishte bërë 96 foto shoqëruesve të nuses ndërsa vetëm 11 foto asaj që duhet të ishte mbretëresha e mbrëmjes, nuses.

Por, nuk mbaron me kaq, shumë foto të kapura nga fotografi tregonin gjoksin, dhe të pasmet e të ftuarve në dasmë, dhe disa nga foto ishin pa fokus dhe të turbullta.

Ҫifti ka deklaruar se kanë mbetur të shokuar nga fotografitë, ҫka i ka shtyrë ata të çojnë në gjykatë atë e të fitojnë 600 sterlina dëmshpërblim.

Fotografi është mbrojtur duke deklaruar se shkak për këtë është bërë moti i keq./ I.M-Dritare.net