Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Sunny Hill/ Dukagjin Lipa: Bileta e Prishtinës, e vlefshme në Tiranë!

Sunny Hill/ Dukagjin Lipa: Bileta e Prishtinës, e vlefshme në

Sunny Hill Festival për 3 ditë me radhë pritet të ndezë atmosferën në Tiranë.

Dukagjin Lipa, babai i Dua Lipës dhe organizatorët e festivalit kanë dhënë njoftimin e rëndësishëm se të gjitha biletat Believers vlejnë për festivalin që do zhvillohet në Tiranë.

“Jemi të lumtur t'ju njoftojmë se Bileta juaj e Prishtinës është e vlefshme për Sunny Hill Festival Tirana gjatë datave 26, 27 dhe 28 gusht. Bëhuni gati për të shënuar muajin më të mirë ndonjëherë! Me dashuri, Ekipi i Festivalit Sunny Hill” - thotë mes të tjerash Dukagjin Lipa.

Sunny Hill/ Dukagjin Lipa: Bileta e Prishtinës, e vlefshme në

Biletat për Sunny Hill në Tiranë po shiten me shpejtësi. Kategoria Believers Ticket aktualisht është e pamundur të rezervohet në Festivalin e Tiranës, pasi të gjitha biletat janë shitur. Të vetmet bileta të disponueshme janë Early Bird Ticket, po ashtu të limituara, ndërkohë që në ditët në vazhdim do të nisë edhe shitja e Regular Ticket, të cilat dalin në tregun online pasi të bëhen të njohur të gjithë këngëtarët pjesëmarrës në festival.

Ndërkohë sot ka dalë dhe emri i i artistit të parë që do të performojë në “Sunny Hill Festival” në Tiranë i cili reperi i famshëm Fedez./M.K/dritare.net