Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Shkencëtarët: Kënaqësinë më të madhe do ta provoni në pleqëri

Shkencëtarët: Kënaqësinë më të madhe do ta

Terapistja Dr. Madeleine Castellanos tregon se seksi është më përmbushës dhe kuptimplotë për burrat dhe gratë single në të 60-tat sepse kanë eksperiencë, e dinë çfarë duan dhe janë të lirë të eksplorojnë dimensione të ndryshme të seksualitetit të tyre. Pra mos u shqetësoni, sepse kënaqësia që ju pret në të ardhmen do të jetë e madhe./L.P./Dritare.net