Princi Uilliam i shqetësuar për vëllanë e vogël: Uroj të jetë mirë!

Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë një dokumentari televiziv, thotë një burim pranë mbretërorit.

Duka shprehet i shqetësuar për Harry-n dhe shpreson që ai dhe Meghan të jenë mirë.

Harry tha në një dokumentar se, po përpiqet të mësojë më shumë për vdekjen, ende mister të nënës së tij, dhe pranoi se, ankthi që ai ka, kërkon menaxhim të vazhdueshëm.

LEXO DHE :  Vajza e ish-presidentit të Angolës akuzohet zyrtarisht për korrupsion

Harry gjithashtu sulmoi për të disatën herë edhe shtypin britanik.

Por ndërkohë edhe Meghan tregoi në intervistë se, disa miq e paralajmëruan për martesën me Harry, dhe se, shtypi britanik do t’i shkatërronte jetën./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.