Princ Harry mbërrin në Kanada, nis kapitullin e ri të jetës

Duka e Sussex, princ Harry, ka mbërritur në Kanada dhe po përgatitet për një kapitull të ri të jetës së tij, larg detyrimeve mbretërore.

Ai zbarkoi mbrëmë në ishullin Vancouver, të martën në mëngjes për t’u ribashkuar me gruan e tij, dukeshën e Sussex dhe djalin Archie.

LEXO DHE :  Tërmeti/ Ja shuma që dhuron SHBA për Shqipërinë!

Duke filluar nga pranvera, çifti Sussex nuk do të jenë më mbretërorë, ata do të ndalojë së përdoruri titujt “shkëlqesia juaj”. /E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.