Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nuk do e besoni sa paguhet David Beckahm për një postim në Instagram!

Nuk do e besoni sa paguhet David Beckahm për një postim në

Sipas rankimeve në listën e fitimeve nga postimet në Instagram e përpiluar nga Hopper HQ, deri më tani David Beckam grumbullon deri në 228.000£ për një postim. Futbollisti në pension promovon ndër të tjera markat e njohura, në postime.

David Beckahan ndiqet më pas nga futbollisti Gareth Bale dhe boksier Corner McGregor, të cilët paguhen respektivisht 14.000 £ dhe 95.000£.

Image result for bale

Image result for Conor McGregor,

Nuk është një surprizë që në krye të listës qëndron 20 vjeçarja Kylie Jenner që paguhet 760.000 £ për postim, e ndjekur nga Selena Gomez me 608.000£.

Related image

Futbollisti portugez Cristiona Ronaldo, është parashikuar të paguhet 569.000£ për postim, e ndjekur nga Kim Kardashian në vend të katërt e paguar me 547.000 për postim. Dhe Beyonce me 531.000£./I.M--dritare.net

Related image