Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën 64-vjeçari

Zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, ku si pasojë e djegies së një fabrike ka humbur jetën një 64-vjeçar. Zjarri ra në një vendrojë të një fabrike në pronësi të shtetasi A.M. Dyshohet se viktima strehohej në vendrojën kur ra zjarri.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./K.C/dritare.net