Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Monika Kryemadhi kthehet në bionde dhe nuk njihet më!

Foto/ Monika Kryemadhi kthehet në bionde dhe nuk njihet më!

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është shfaqur krejt ndryshe sot. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Java” në RTSH. Kryemadhi ka përqafuar trendin më të fundit të flokëve. Përveçse ishte kthyer në bionde, kryetarja e LSI-së i kishte prerë flokët sipas modelit që po bën namin këtë sezon.

Foto/ Monika Kryemadhi kthehet në bionde dhe nuk njihet më!

Kryemadhi u shpreh në emision se, ndryshojnë partitë politike, por ndryshojnë edhe njerëzit dhe shembulli është ajo që u bë bionde.

“Partitë politike, por edhe njerëzit ndryshojnë, ja për shembull Monika Kryemadhi ka qenë brune, është bërë bionde, ashtu edhe partitë politike ndryshojnë.”- tha Kryemadhi./K.C/dritare.net

Foto/ Monika Kryemadhi kthehet në bionde dhe nuk njihet më!