Ndryshe nga çdo here/Veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore!

Veshjet e javës, nga zonjat mbretërore ishin ndryshe nga çdo herë. Këtë javë veshjet ishin vezulluese, mbizotëruar nga ngjyrat dhe xixat, për shkak të periudhës së festave. Po kështu, në stilin e tyre, nuk kanë munguar as bizhuteritë, kombinuar me ngjyrat e fustaneve. Më poshtë ju sjellim galerinë e fotove./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Tragjike/ Bashkë me basketbollistin humb jetën edhe vajza e tij

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.