Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ndryshe nga çdo here/Veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore!

Ndryshe nga çdo here/Veshjet më të bukura të javës

Veshjet e javës, nga zonjat mbretërore ishin ndryshe nga çdo herë. Këtë javë veshjet ishin vezulluese, mbizotëruar nga ngjyrat dhe xixat, për shkak të periudhës së festave. Po kështu, në stilin e tyre, nuk kanë munguar as bizhuteritë, kombinuar me ngjyrat e fustaneve. Më poshtë ju sjellim galerinë e fotove./L.F-dritare.net