Ja zonjat mbretërore të veshura me lule!

Vera është pranë, dhe radhën e kanë veshjet e lehta e të bukura.

Dritare.net do ju sjell disa foto të mbretërorëve me fustane me lule, që mund t’ju frymëzojnë dhe juve për stilin tuaj.

LEXO DHE :  Dy aktorët e Portokallisë surprizojnë dy djemtë e vegjël nga Bubqi

Printet e luleve janë shumë pranverore dhe sigurisht çdo vajzë do dëshironte të kishte një fustan të tillë. Shikoni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.