Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të gjithë ata që janë të angazhuar gjatë javës, me zor presin të kalojnë disa orë relaksi në fundjavë.

Janë ditët kur të gjithë pas një jave të lodhshme dhe stresi në punë, duan pak qetësi.

LEXO DHE :  Çfarë është “testi i idiotit”? Ja shoferët që mund të preken!

Edhe vipat. Në këtë fundjavë disa prej tyre kanë shkuar jashtë shtetit, të tjerë e kanë kaluar pranë familjes.

Ndërsa jo pak të njohur fundjava i ka gjetur në punë./dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.