Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja kush e parashikoi rezultatin e saktë të ndeshjes Shqipëri-Francë!

Ja kush e parashikoi rezultatin e saktë të ndeshjes
Mbrëmjen e sotme në stadiumin Air Albania u zhvillua përballja mes Shqipërisë dhe Francës. Përpara nisjes së ndeshjes, dritare.net pyeti lexuesit e saj se me çfarë rezultati do të përfundojë ndeshja.

Gjithësej është komentuar 371 herë , ndërsa parashikimin e saktë e kanë gjetur vetëm 6 veta. Siç ua kishim premtuar, i pari që do ta gjente do ta publikonim në dritare.net. Ai është Indrit Subashi, që ka komentuar 7 orë më parë./E.B-dritare.net