Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja ku po e kalon fundjavën, Ardit Gjebrea me familjen!

Ja ku po e kalon fundjavën, Ardit Gjebrea me familjen!

Këtë fundjavë, moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka vendosur t'ja dedikoj totalisht familjes së tij.

Arditi bashkë me gruan Anilën dhe vajzën e tyre Anna, kanë vendosur të shkojnë në jug, te Kalaja e Butrinit.

Arditi ka ndarë në Instagram dhe një foto ku shkruan: Butrint, dita e familjes, Shqipëria ime e bukur"./E.B-dritare.net