Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja çfarë i mungon Lori Hoxhës nga Tirana!

Ja çfarë i mungon Lori Hoxhës nga Tirana!

Blogerja e njohur Lori Hoxha prej kohësh jeton në Londër, por shumë shpesh vjen në Shqipëri, për të takuar familjen dhe miqtë e saj në Tiranë.

Mbrëmjen e djeshme, përmes opsionit "Pyetje-Përgjigje", një fans e ka pyetur se çfarë i mungon më shumë nga Tirana.

"Moti" ka thënë Lori, pa shtuar asgjë tjetër.

Dhe është e vërtetë, ndërsa në vendet e perëndimit moti është i ftohtë, në Shqipëri duket sikur është akoma verë, saqë njerëzit në fundjavë u drejtohen plazheve./E.B-dritare.net