Foto/ Vajza e presidentit më të fuqishëm në botë nuk i lë vend fantazisë me veshjen e saj

Vajza e presidentit tëSHBA-ve, Donald Trump, 37-vjeçarja Ivanka, është fotografuar ndërsa dilte nga shtëpia e saj për të shkuar në punë, e veshur me shumë klas, por duke e tepruar pak si shumë për statusin që ka.

LEXO DHE :  Fati i Shkodrës në dorë të KQZ, Pjetri dorëzon dorëheqjen

37-vjeçarja ka guxuar shumë, pasi ka dalë pa reçipeta dhe me një këmishë të bardhë, e cila, i ekspozonte gjoksin.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.