Foto unike që vetëm njëherë në jetë mund të shkrepen

Për të bërë një foto unike, nuk na duhet vetëm një  celular apo aparat, por dhe momenti i duhur.

Nëse do keni fatin, dhe ju do bëni foto po aq të bukura sa këto që dritare.net ka sjellë në galerinë më poshtë. Shikojini!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Berisha: Qeveria shpiku check up-in për të vjedhur të sëmurët shqiptarë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.