Foto/ Ja çfarë i bëjnë kosovarët gazetares serbe që ndodhej në trenin serb!

Teksa treni rus i afrohej Kosovës, gazetarja serbe Bojana Millovanoviq që ishte brenda trenit, poston një video ku shihet Shoqëria Kulturoro-Artistike “Kopaonik”

Blic shkruan se ky xhirim është “vërshuar” menjëherë nga komentet shqiptare, që fyejnë serbët dhe që madhërojnë forcat speciale të Kosovës, ROSU.

LEXO DHE :  Menduat se mbaroi shiu? Nga nesër prishet moti!

Por, siç shihet në video, komente ka pak. Nëse është i vërtetë raportimi i mediave serbe, atëherë ajo është lodhur duke i fshirë ato.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.