Foto/ Brenda festës së çmendur të datëlindjes, së Taylor Swift!

Dje Taylor Swift festoi 30-vjetorin e lindjes dhe ne nuk kishim parë festë më të çmendur se e saj.

Me motive Krishtlindjesh, mes miqsh, tortash dhe pijesh, kjo festë do të jetë e paharrueshme për këngëtaren me famë botërore.

Të ftuar në festën e bukur të datëlindjes së Taylor ishin miqtë më të afërm të këngëtares, përshirë këtu: Gigi Hadid, Martha Hunt, Fletcher, Cazzie David, Blake Lively, Ryan Reynolds, Antoni Poroëski, Jonathan Van Ness, Jack Antonoff, Camila Cabello dhe Halsey.

LEXO DHE :  Seks pas Muzeut Historik për 2 mijë lekë

Vetë Taylor ka ndarë në Instagram foto nga festa, që duket me të vërtetë argëtuese./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.