Na ndiqni edhe në

Arkiv

Foto/ Brenda festës së çmendur të datëlindjes, së Taylor Swift!

Foto/ Brenda festës së çmendur të datëlindjes,

Dje Taylor Swift festoi 30-vjetorin e lindjes dhe ne nuk kishim parë festë më të çmendur se e saj.

Me motive Krishtlindjesh, mes miqsh, tortash dhe pijesh, kjo festë do të jetë e paharrueshme për këngëtaren me famë botërore.

Të ftuar në festën e bukur të datëlindjes së Taylor ishin miqtë më të afërm të këngëtares, përshirë këtu: Gigi Hadid, Martha Hunt, Fletcher, Cazzie David, Blake Lively, Ryan Reynolds, Antoni Poroëski, Jonathan Van Ness, Jack Antonoff, Camila Cabello dhe Halsey.

Vetë Taylor ka ndarë në Instagram foto nga festa, që duket me të vërtetë argëtuese./K.C/dritare.net