Na ndiqni edhe në

Marrëdhënie

Foto/ Bleona Qereti pozon sërish topless

Foto/ Bleona Qereti pozon sërish topless

Bleona Qereti është nga ato femra që thyejnë tabu, dhe nuk i ja aspak kompleks, daljet topless, si në tapetin e kuq, dhe së fundmi në një skaf teksa ndodhet për pushime.

Por kësaj rradhe, Bleona duket se është zhveshur vetëm dhe vetëm për paparacët të cilët i ka sulmuar thjesht dhe troç, ashtu si vetëm Bleona di.

“Mesazh për paparacët: Kam punuar shumë gjatë jetës sime që të jem e lirë dhe e pavarur nga çdo kush e gjithçka. Paguaj një çmim shumë të lartë për këtë! Jetoj vetëm, ha vetëm, fle vetëm. Ju nuk mund të ma hiqni dot këtë liri. Ky është trupi im i vërtetë, mjaft i shitët këto foto dhe mjaft i modifikuat me photoshop” ,-ka shkruar ajo./I.M-dritare.net

bleonaaa.PNG