E turpërove Shqipërinë, Bleona i kthehet komentuesit: O Hajdar, o nëna e moralit

Në një foto të publikuar në instagram, Bleona Qereti ka replikuar ashpër me një komentues.

Bleona ka hedhur një foto teksa lajmëron se do të jetë pjesë e një filmi në SHBA, ndërsa komentet kanë qenë më të ndryshme.

Një prej komentuesve i shkruan: “Pse je katandisur kështu, nuk e shikon atë shoqen si është veshur? Pse na turpëron si Shqipëri?”

Por, ka qenë i ashëpr reagimi i Bleonës e cila shkruan: “O ti hajdar, na fal që të ‘turpërova’, po unë jam me veshjen e filmit se jam me xhirime, kurse ajo ‘shoqja’ është një nga asistentet e produksionit në film- teknikisht personi që më sjell kafenë. Po pse po harxhoj frymën unë me ty dhe nuk ta bëj bllok ashtu siç e meriton ti ‘nona e moralit’, atë nuk e kuptoj./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Meta pas takimit me ambasadoren Yuri Kim: SHBA, një partner i pazëvendësueshëm për Shqipërinë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.