E turpërove Shqipërinë, Bleona i kthehet komentuesit: O Hajdar, o nëna e moralit

Në një foto të publikuar në instagram, Bleona Qereti ka replikuar ashpër me një komentues.

Bleona ka hedhur një foto teksa lajmëron se do të jetë pjesë e një filmi në SHBA, ndërsa komentet kanë qenë më të ndryshme.

Një prej komentuesve i shkruan: “Pse je katandisur kështu, nuk e shikon atë shoqen si është veshur? Pse na turpëron si Shqipëri?”

Por, ka qenë i ashëpr reagimi i Bleonës e cila shkruan: “O ti hajdar, na fal që të ‘turpërova’, po unë jam me veshjen e filmit se jam me xhirime, kurse ajo ‘shoqja’ është një nga asistentet e produksionit në film- teknikisht personi që më sjell kafenë. Po pse po harxhoj frymën unë me ty dhe nuk ta bëj bllok ashtu siç e meriton ti ‘nona e moralit’, atë nuk e kuptoj./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Bëri gafën kur uroi Boris Johnson, Ivanka Trump tallet keq nga ndjekësit!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.